Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS - KONTAKT

Kontaktní informace

 

BOLIJA s.r.o.

Dr.K.Farského 278

512 11 Vysoké nad Jizerou

 

IČO: 26007843 DIČ: CZ26007843

 

č.ú. 2800288486/2010 (Slovensko kód banky 8330)

 

Tel. +420 602 478 205 (během února 2023 bude omezena telefonická komunikace z důvodu výstav a časových posunů, prosíme použijte e-mail. Děkujeme za pochopení)

E-mail: info@sperky-diamant.cz

 

Registrace na puncovním úřadu, který pravidelně provádí kontroly v naší společnosti.

Pro ověření klikněte zde

 

Naše společnost je na trhu již od roku 1993. Specializujeme se na prodej zlatých šperků, zejména diamantů.

Několik let spolupracujeme s našim největším a nejstarším výrobcem šperků, společností SOLITER, a.s. Kvalitou tento výrobce splňuje naše současné  nejnáročnější požadavky. Špičkový servis, technologie výroby a samotný výběr certifikovaných diamantů jsou jistotou pro Vás. Přímo ve společnosti sídlí i puncovní úřad, což je další záruka serioznosti a kvality tohoto výrobce.

SOLITER, a.s. je členem profesní organizace Sdružení klenotníků a hodinářů ČR a také je členem Hospodářské komory České republiky.

 

Dovolujeme si Vám nabídnout prostřednictvím našeho internetového obchodu širokou kolekci diamantových šperků od klasických po moderní designové lahůdky. Svůj šperk u nás najde každý. V nabídce jsou např. přívěsky od pár tisícovek, ale také opravdové briliantové skvosty za stovky tisíc pro náročné zákazníky. Kvalita a okamžitá reakce na potřeby zákazníka jsou pro nás samozřejmostí, stejně jako individuální přístup.

Věříme, že se budete v našem obchodě cítit dobře. Je pro nás velmi důležité, abyste se k nám jeko spokojení zákazníci rádi vraceli a náš obchod mohli doporučit i vaším přátelům.

Samozřejmě jsme jako obchodník registrováni na puncovním úřadu, který pravidelně provádí kontroly v naší společnosti.

Pro ověření klikněte zde

 

Naše společnost s řadou šperků DIAMS sponzorem Reprezentačního plesu Prahy 1
 

22.dubna 2016 se konal v paláci Žofín večer, který již tradičně zakončuje plesovou sezónu. Večer, který nabízí krásnou hudbu, tanec i pohoštění. Večer, který se každý rok nese v jiném duchu, a který byl letos ve znamení „S Prahou 1 tančí celý svět“. A naše společnost BOLIJA s.r.o. s řadou čperků DIAMS měla tu čest se této výjimečné události zúčastnit.

Reprezentační ples, který pořádá Městská část Praha 1 každý rok, nabízí příležitost potkat a seznámit se s různými známými osobnostmi a letošní ples nebyl výjimkou, naopak – ztvárnění bylo přímo „světového“ formátu, a to nejen díky názvu, který letošní ročník měl.

Zdobení interiéru, hudba a celkové pohoštění – to vše se neslo na vlnách celého světa. Symboly evropských a světových velkoměst, velvyslanci řady zemí, některé státy měly své zastoupení i v tombole v podobě luxusních dárků s původem ve Francii, Thajsku, Latinské Americe, USA, Německu či Itálii. Ze světa byla i jídla a své zástupce na plesové tabuli měly Evropa, Afrika či Amerika i její stát Aljaška, který představil svoji zmrzlinu Alaska.

Mezi vystupujícími se předvedli Daniel Nekonečný, Monika Absolonová, Jiří Macháček a jeho MIG 21, Milan Drobný, Varhna Orchestrovič Bauer a jeho Okamžitý filmový orchestr. Při módní přehlídce se v celé své kráse předvedly letošní vítězky České Miss, které se oblékly do šatů Roberta Cavalliho. Celým večerem provázeli Libor Bouček s Lejlou Abasovou ve velkém sále a Kateřina Němečková s Alexandrem Hemalou v malém sále. Z hostů jsme mohli potkat např. Hanku a Karla Heřmánkovi, Janu Švandovou, Janu Doleželovou, Pavlínu Němcovou, Hanku Kynychovou, Vlastimila Harapese a další vzácné hosty.

Jsme proto poctěni, že jsme získali příležitost tuto akci zaštítit jako jeden ze sponzorů. Ozdobili jsme moderátorky (Lejla Abasová – naušnice,prsten; Kateřina Neměčková – naušnice, náramek), finalistka České Miss 2014 (Veronika Kašáková – náhrdelník a náramek z perel, náušnice) a své šperky jsme věnovaly také do tomboly, a to v hodnotě 3000 a 5000 CZK.

Výhru v tombole předával přímo pan starosta MČ Praha 1 Oldřich Lomecký, společně s finalistkou MISS 2014 Veronikou Kašákovou.

Šperky DIAMS ale nezdobily jen moderátorky – náušnice DIAMS byly krásným doplňkem také u tiskové mluvčí Prahy 1 Veroniky Blažkové a samozřejmě i naší Diams lady Alenky :)

Zdroj: MČ Praha 1, DIAMS

Fotogalerie DIAMS: